OnePlus 8T přišel v originální edici Cyberpunk 2077

Společnost OnePlus oznámila vydání originální edice Cyberpunk 2077 pro svůj nejnovější smartphone OnePlus 8T. Model je zatím k dispozici pouze v Číně. Cena tohoto smartphonu je v číně v přepočtu včetně daní 21 tisíc, objednávky začaly 2. listopadu a prodej začal 11. listopadu.

OnePlus se spojil s vývojáři připravované hry Cyberpunk 2077 a vytvořil speciální edici. Design telefonu je hodně odlišný od standardní verze, má rozšířený kamerový modul, který pokrývá větší část zadní plochy. Na zádech telefonu je část, která nese logo Cyberpunk 2077 na lesklém povrchu. Přední strana telefonu vypadá jako standardní model.

Pohled na zadní část
Pohled na zadní část telefonu | Foto: weibo.com

Kamerový modul
Kamerový modul | Foto: weibo.com

Balení telefonu je také speciální, celý design balení má stejné prvky, které najdete na telefonu. Ať už krabice nebo ochranné pouzdro s výřezy pro skleněný panel, nese prvky připravované hry Cyberpunk 2077. Po zapnutí telefonu je připraven pro uživatele speciální design uživatelského rozhraní, živé tapety a ikony. Aby telefon ještě více vynikl, ochranné pouzdro obsahuje světelný pruh, který mění barvu a jas na základě světla kolem něj. K telefonu je také přibalen klasická 65W nabíječka.

Obsah balení
Balení speciální edice Cyberpunk 2077 | Foto: weibo.com

Telefon je vybaven stejně jako standardní model, 6,55 palců 1080 x 2400 AMOLED se 120Hz displejem. Hlavní fotoaparát se 48 Mpx a optickou stabilizací, další 16 Mpx ultra-široký objektiv, 5 Mpx makro a 2 MPx monochromatický.

Oneplus má 4 500 mAh baterii s rychlým 65 W nabíjením. Co se týče výkonu obsahuje čipovou sadu Snapdragon 865, 12 GB RAM spolu s 256 GB úložištěm a běží na Android 11.

Zdroj: gsmarena.com